Warsztat Wnętrz
Tworzę wnętrza
w których żyje się piękniej

O mnie

Projektowanie wnętrz to moja pasja, która stała się także pracą. Projekty tworzę z potrzeby piękna i chęci dania poczucia komfortu. Każde aranżowane wnętrze daje mi dużo radości i satysfakcji ale stanowi także wyzwanie. Różnorodne struktury, barwy, światło oraz detale to mój żywioł. Fascynuje mnie odkrywanie piękna w kształtach, proporcjach, harmonii bądź kontrastach. Moją misją jest kreowanie wysmakowanych wnętrz, emanujących dobrą energią, w których chce się przebywać.

Dzięki kreatywności, wrażliwości na piękno, świadomości zasad aranżowania wnętrz i otwartości na zmiany trendów w projektowaniu, kreuję przestrzeń, która łączy w sobie funkcjonalność, oryginalność kompozycji i niepowtarzalny charakter. Indywidualnie podchodzę do każdego wnętrza tworząc zarówno w stylu klasycznym jak i nowoczesnym, barokowym jak i minimalistycznym. Projektuję małe mieszkania i duże rezydencje.

Podczas całego procesu powstawania oraz realizacji projektu wsłuchuję się w potrzeby Klienta. Wszystko po to aby stworzyć przestrzeń na miarę jego potrzeb. Angażuję się w każdy projekt aby w najdrobniejszych detalach najlepiej spełnić oczekiwania Klientów.

Twoja przestrzeń, moje pomysły – to dobry początek współpracy!